Project manager

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Project manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2103
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie projektów na terenie Europy w j. angielskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania inne:

poziom znajomości j. obcego sprawdzany podczas rozmowy rekrutacyjnej

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Młodszy menedżer projektów ds. usług personalnych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Zarządzanie projektami operacyjnymi o dużym wpływie dla Global HR Operations. Pełnienie funkcji Project Managera, prowadząc najbardziej transformacyjne projekty, zapewniając, że projekty są terminowe, osiągają główne cele i nie...

Dodane: 2024-04-14


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Starszy księgowy ds. zobowiązań

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Weryfikacja zgodności i kompletności dokumentów dotyczących rozliczeń pracowniczych niezbędnych do dokonania płatności na rzecz pracownika HSBCAnaliza faktur od kontrahentów po kątem zaksięgowania oraz do płatnościKsięgowanie faktur w...

Dodane: wczoraj

Taksówkarz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Taksówkarz prowadzi samochody osobowe TAXI o dopuszczalnej ilości miejsc siedzących do 9 łącznie z kierowcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B Wymagania inne:

Dodane: wczoraj