Process Improvement Intern

Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje – chętnie wychodzimy razem po pracy, bierzemy udział w wyjazdach integracyjnych, spotkaniach świątecznych i eventach sportowych. Nasi pracownicy z sukcesami reprezentują firmę w biegach.

Zadania:

  • Projektowanie i budowa aplikacji opartych na Microsoft Power Platform
  • Projektowanie i budowa automatyzacji w Power Automate
  • Uczestnictwo w analizach biznesowych
  • Utrzymanie i wsparcie użytkowników w Microsoft Dynamics 365 for Sales
  • Budowa innych, prostych skryptów automatyzujacych np. z wykorzystaniem VBA

Wymagania:

  • Nie wymagamy poprzedniego doświadczenia zawodowego ani znajomości Power Platform
  • Student/studentka kierunków biznesowych lub technologicznych
  • Chęć nauki biznesowego zastosowania platform no/low-code
  • Zdolności analityczne
  • Otwartość i komunikatywność
  • Zdolność do dostrzegania nieefektywności

Oferujemy:

  • W pełni elastyczny czas pracy, zarówno w zakresie godzin jak I dni. Nie będzie też problemu z przerwą na sesje
  • Możliwość pracy zdalnej lub z jednego z naszych biur w Warszawie, Poznaniu, Krakowie
  • Dedykowane szkolenia z Microsoft Power Platform na postawie realnych problemów biznesowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami chmurowymi w firmie bez długu technologicznego
  • Możliwość pracy nad własnymi pomysłami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-124) przy Rondo ONZ 1, moich danych osobowych, podanych przez mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym wzałączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.