Pracownik terenów zielonych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik terenów zielonych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1452
OBOWIĄZKI:
Konserwacja zieleni, dbanie o teren zielony, zbieranie worków z trawą.Praca w godzinach 6-14.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Korektor tekstów angielskich

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Korekta tekstów angielskich pod względem gramatycznym i interpunkcyjnym. Kontrola jakości tekstów. Tworzenie ERRAT. Umowa zlecenie, 20 godzin tygodniowo Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w...

Dodane: 2021-04-10

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Programista .NET

Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków

Dla naszego klienta, będącego właścicielem ogólnopolskiej sieci hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET Dołączając do zespołu będziesz miał okazję pracować z doświadczonymi...

Dodane: wczoraj

Senior Software Engineer

Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga instytucjom takim jak straż pożarna,...

Dodane: wczoraj