Pracownik socjalny/ pedagog

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2427
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z działalnością, strukturą i funkcjonowaniem Stowarzyszenia Dobrej Nadziei, zapoznanie się ze sposobem prowadzenia dokumentacji pacjentów w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei, zapoznanie się z realizacją projektów wsparcia rodzin realizowanych przez Stowarzyszenie, pomoc przy sprawdzaniu dokumentacji z realizacji projektów, uczestnictwo w spotkaniach zespołu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik socjalny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna/pedagogika
Uprawnienia: umiejętność pracy z ludźmi

Wymagania inne:

Dodatkowe wymagania, uprawnienia mile widziane.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie