Pracownik socjalny ii stopnia (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/21/0222
OBOWIĄZKI:
sporządzanie ROMŻ dla uczestników projektu "Małopolski Tele-Anioł", sporządzenie drugiej części IPWiO stanowiącej podstawę kontraktu trójstronnego, podpisywanie w imieniu podmiotu realizującego usługi opiekuńcze/ usługi sąsiedzkie kontraktu trójstronnego, monitorowanie i okresowa ewaluacja świadczonych usług, monitoring jakości i sumienności wykonywania pracy przez pracowników świadczących usługi opiekuńcze i sąsiedzkie, monitoring poziomu zaspokojenia potrzeb i ewentualna modyfikacja IPWiO (poprzedzona ponowną OMŻ), przyjmowanie skarg i wniosków osób niesamodzielnych w tym kontakt z kierownictwem CT, przyjmującym w CT zgłoszenia na temat problemów systemu opiekuńczego, rozstrzyganie konfliktów, rozwiazywanie problemów w miejscu zamieszkania, badanie satysfakcji osób niesamodzielnych, wnioskowanie o objęcie całodobową opieką u osób.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego, prawo jazdy kat. B, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie oraz na terenie powiatu tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 8.00-16.00 do uzgodnienia; praca na czas określony (luty 2021 r. do czerwiec 2022 r.); wynagrodzenie: 4 500 zł brutto + zwrot kosztów dojazdu. Kontakt: Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach; ul. 3 Maja 2, 32-100 Proszowice; wcześniejszy kontakt tel.: 666 038 878; CV przesyłać na adres e-mail: j.waleza@caritas.pl

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie