Pracownik samorządowy - stażysta

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik samorządowy - stażysta
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1632
OBOWIĄZKI:
Wg programu stażu um nr 17/2024/EFS+2
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Staż w Dziale Marketingu

Firma: VRG S.A.

Lokalizacja: Kraków

Do Twoich zadań należeć będzie: badanie trendów w branży odzieżowej, monitorowanie działań konkurencji, zbieranie danych o zachowaniach i preferencjach klientów, asystowanie przy planowaniu i realizacji kampanii promocyjnych, w tym...

Dodane: 2024-04-30


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Manager Sprzedaży

Firma: Tomasz Gronek
Lokalizacja: Kraków

Twój zakres obowiązków Budowa, rozwój i serwis portfela klientów. Nasze wymagania Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem indywidualnym oraz firmowym. Aktywne działanie, odbywanie kilku spotkań dziennie....

Dodane: dzisiaj

Lekarz Stomatolog (stomatologia zachowawcza)

Firma: LUX MED Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Praca w Nowym Centrum Stomatologicznym LUX MED.​ My zadbamy o: konkurencyjne wynagrodzenie i wypełniony grafik, stałe wsparcie asysty stomatologicznej, komfortowe wprowadzenie, zapoznanie ze standardami i procedurami, przyjemność pracy w...

Dodane: dzisiaj