Pracownik rozkładający towar na półkach

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik rozkładający towar na półkach
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1107
OBOWIĄZKI:
Rozkladanie towaru na półkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Liszki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, mycie podłóg, ścieranie kurzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: energiczność Wymagania inne: [Umiejętność 2] :...

Dodane: 2021-02-26

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior Data Engineer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

New features development Code review Collaboration with client Bug fixing Hadoop, Spark, Scala, Hive, Good OOP and functional programming concepts Good to have skills:

Dodane: dzisiaj

IT Analyst with Russian & English

Firma: HCL Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Tasks: As an IT Helpdesk Analyst with HCL Technologies , you will perform a support role for the Russian-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will...

Dodane: dzisiaj