Pracownik Recepcji Medycznej

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Powitanie i rejestracja pacjentów,
  • Zarządzanie harmonogramem wizyt,
  • Odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa zapytań,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem),
  • Dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na recepcji lub w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.