Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0097
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków typu fast food, krojenie sałatek, warzyw , opiekanie i wydawanie posiłków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min podstawowe, pracowitość, uczciwość. Umowa na czas określony 1/2 etatu godziny pracy od 08:00- 12:00. Miejsce pracy Bochnia. Prace interwencyjne w ramach programu PO WER VI

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni