Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0177
OBOWIĄZKI:

czyszczenie frontów meblowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

PODOBNE OGŁOSZENIA

Operator Linii Produkcyjnej

Firma: Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Lokalizacja: Skawina

Opis stanowiska pracy: obsługa pieca odstojowego, gazowego i maszyny odlewniczej wraz z rafinatorem; prowadzenie procesów topienia; sprawdzanie podanego wsadu (uzupełnienia) pod względem bezpieczeństwa topienia oraz zgodności z kartą wsadu;...

Dodane: wczoraj