Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji , pomiar i montaż osłon okiennych i drzwiowych m.in. moskitier , rolet, wewnętrznych i zewnętrznych , żaluzji , plis bram garażowych itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min zasadnicze zawodowe, umiejętności manualne, mile widziane prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, zaangażowanie. Umowa na czas określony etat jedna zmiana od 07:00 15:00 . Miejsce pracy Bochnia.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni