Pracownik produkcji

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/2184
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie komponentów do produkcji Realizowanie zleceń produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń Raportowanie produkcji Montaż wyrobów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tłoczarz w metalu
Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 940 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Lokalizacja: Bochnia

Czynności pomocnicze przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Monitorowanie jakości wyprodukowanego produktu. Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych. Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Całkowity zakaz...

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kucharz (K/M)

Firma: Novotel i ibis Kraków Centrum
Lokalizacja: Kraków

Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń! Co chcielibyśmy, abyś wniósł/...

Dodane: dzisiaj

Kucharz Śniadaniowy

Firma: Novotel i ibis Kraków Centrum
Lokalizacja: Kraków

MISJA Będziesz dbał/a o przygotowanie bufetu śniadaniowego dla gości, w oparciu o zbilansowaną dietę, w myśl zasady zero waste cooking. Zadbasz o to, by rodziny, goście biznesowi, grupy turystyczne i uczestnicy konferencji mogli poznawać...

Dodane: dzisiaj