Pracownik ogólnobudowlany

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-04-19/0820
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, murowanie, tynkowanie, wykonywanie zbrojeń, praca na budowie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność tworzenia sztukaterii tynkowych
Uprawnienia: umiejętność murowania

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych[Umiejętność 1] : umiejętność betonowania[Inne] : Miejsce wykonywanej pracy obszar całej małopolski.Brak konkretnego zawodu - pracownik ogólnobudowlanyPraca na terenie całej małopolski, wyjazd do pracy z siedziby firmy.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego