Pracownik Obsługi Technicznej Biurowca

Ogłoszenie numer: 4247130, z dnia 2021-02-15

Klient portalu Praca.pl

Prężnie rozwijająca się firma w branży deweloperskiej

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Kompleksowa  obsługa techniczna obiektu, prace porządkowe ,utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń
  • Diagnozowanie awarii i usterek
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych
  • Praca w godzinach dzienno/nocnych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne: elektryczne, mechaniczne, budowlane lub pokrewne
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, wod.-kan.
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowe certyfikaty będą atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B - konieczne

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji