Pracownik obsługi biurowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0667
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac biurowych, sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, obsługiwanie biura. Planowanie, koordynacja i realizacja działań biurowych.Tworzenie bazy klientów, przygotowywanie oraz wysyłanie ofert dla potencjalnych klientów, podtrzymywanie kontaktów z klientami. Przygotowywanie statystyk/analiz/raportów/podsumowań. Projektowanie graficzne i obróbka grafiki. Umowa zlecenie 140 godzin miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: gruziński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL)
Uprawnienia: grafika komputerowa-praktyczne zastosowanie

Wymagania inne:

Dyspozycyjność, asertywność, empatia, energiczność, komunikatywność, dokładność, otwartość, rzetelność, kreatywność, pomysłowość, inicjatywność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie