Pracownik obsługi biura/archiwista dokumentów papierowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2520
OBOWIĄZKI:
Pomoc w obsłudze recepcji (przygotowywanie dokumentów, prowadzenie korespondencji, odbieranie przesyłek, umawianie kurierów, umawianie wizyt pacjentów, obsluga urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów papierowych).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie