Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym

W związku z dynamicznym rozwojem firma Bell Polska Sp. z o.o.
należąca do szwajcarskiej grupy Bell Food Group,
która jest jedną z największych firm zajmujących się przetwórstwem mięsnym w Europie
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Niepołomice
Opis stanowiska:
  • mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatna opieka medyczna
  • świadczenia socjalne i paczki na święta
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Informujemy, że Administratorem danych jest Bell Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, przy ul. Mokrej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.