Pracownik magazynu z UDT

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 6159

Miejsce pracy: Kraków
Oferujemy
  • Umowę zlecenie
  • 32 zł brutto/h
  • Po okresie umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Pracę w systemie 4-brygadowym po 8h pracy (4-1,4-1,4-2)
Zadania
  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek i załadunek
  • Transport produktów do linii produkcyjnej
Wymagania
  • Prawo jazdy kat B
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

PODOBNE OGŁOSZENIA

Operator Wózka Widłowego (Magazynier)

Firma: Wawel SA

Lokalizacja: Dobczyce

CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI: ciekawą i stabilną pracę na umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie dodatkowo płatne godziny nadliczbowe atrakcyjne dodatki płacowe szkolenia specjalistyczne pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna,...

Dodane: wczoraj