Pracownik gospodarczy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2166
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku na obiektach i terenach zielonych drobne prace naprawcze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik gospodarczy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

wg. zał. um nr 159/2024/FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: terminowość Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: kultura osobista Wymagania inne:

Dodane: 2024-04-30


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Zadania: Realizacja zamówień handlowych na nowe pojazdy we współpracy z zakładami produkcyjnymi, klientami/spółkami zależnymi oraz importerami Kompleksowe zarządzanie zamówieniami oraz wsparcie i doradztwo klientom we wszystkich kwestiach...

Dodane: dzisiaj

Inżynier budowy w dziale budżetowania

Firma: Murapol Architects Drive S.A.
Lokalizacja: Kraków

Twój zakres obowiązków: Uczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej oraz optymalizacji rozwiązań projektowo-technologicznych Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen wskaźnikowych dla planowanych inwestycji...

Dodane: dzisiaj