Pracownik fizyczny

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1916
OBOWIĄZKI:
Remonty mieszkań/domów prywatnych, rozbudowa obiektów budowlanych dla osób prywatnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik gospodarczy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

utrzymanie porządku na obiektach i terenach zielonych drobne prace naprawcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Technik konserwator obiektu - (elektryk/mechanik/automatyk)

Firma: Apleona Polska sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu - hali logistycznej w Zakrzowie lub Cholerzynie (do wyboru). Utrzymanie we właściwym porządku podległych...

Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. konfiguratora sprzedaży samochodów

Firma: ManpowerGroup
Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków: Optymalizacja struktury kodów sprzedażowych oraz tworzenie nowych możliwości konfiguracyjnych w celu zwiększenia sprzedaży Praca nad zestawem reguł w modelu konfiguracyjnym w celu zoptymalizowania wizualizacji Stałe...

Dodane: dzisiaj