Pracownik działu sprzedaży odczynników chemicznych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik działu sprzedaży odczynników chemicznych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0710
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, sprzedaż, utrzymywanie stałych relacji handlowych, pozyskiwanie klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Chemik (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: chemiczne

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Liszki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, mycie podłóg, ścieranie kurzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: energiczność Wymagania inne: [Umiejętność 2] :...

Dodane: 2021-02-26

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

ETL/Informatica developer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Project goal is to analyze external data model and build proper interface to integrate. Design and develop data model Design informatica workflows Build ETL mappings Strong experience in designing and developing ETL mappings, mapplets, workflows,...

Dodane: dzisiaj

Specjalista Back Office z językiem niemieckim

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Lokalizacja: Niepołomice

Oferta: Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego Bogaty pakiet benefitów Wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) oraz dobra znajomość języka...

Dodane: dzisiaj