Pracownik Działu Rekrutacji i Technicznego

Firma działająca w branży przemysłowej (prace spawalniczo - monterskie oraz prace budowlane)

Kraków

Poszukujemy do naszego zespołu pracownika do działu rekrutacji/technicznego

Opis stanowiska:

  • Praca przy pozyskiwaniu oraz rekrutowaniu pracowników (specjalistyczne zawody przemysłu ciężkiego)
  • Opieka i utrzymanie stałego kontaktu z pracownikami i kandydatami
  • Współtworzenie polityki rekrutacyjnej firmy

Wymagania:

  • Wymagane wykształcenie techniczne, minimum średnie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Czynne prawo jazdy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Praca w biurze z dobrą kawą
  • Praca w godzinach od 8-16