Pracownik działu kadr; referent ds. administracyjno- biurowych

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2021-04-14/0779
OBOWIĄZKI:
Według programu stażu:1. Obsługa interesantów w sekretariacie oraz na dzienniku podawczym komendy.2. Przygotowywanie analiz stanu i poziomu kwalifikacji zawodowych pracowników.3. Przygotowanie potrzeb w zakresie wykształcenia zawodowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Oferta stażu skierowana wyłącznie do mieszkańców Powiatu Krakowskiego.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego