Pracownik do spraw ubezpieczeń

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2514
OBOWIĄZKI:
wg. harmonogramu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: osługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

PODOBNE OGŁOSZENIA

Doradca ubezpieczeniowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Stażysta będzie wykonywał następujące obowiązki: przygotowanie ofert ubezpieczenia dla Klientów. Wymagania konieczne: Zawód: Agent ubezpieczeniowy Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: znajomość komputera Wymagania inne:...

Dodane: 2024-05-07