Pracownik budowlany

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2024-03-05/0600
OBOWIĄZKI:
wkonywanie robót budowlanych wykończeniowych, docieplenia budynków*praca wg. zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik budowlany

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Wykonywanie prac związanych z róznymi etapami budowy.umowa o pracę na 1 miesiąc okres próbny z możliwością przedłużeniagodz. pracy: 7-15 Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Dodane: 2024-04-20


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kierownik Punktów Handlowo-Usługowych

Firma: Minit Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

OPIS STANOWISKA: nadzór nad działalnością podległych sklepów i pracowników przygotowywanie grafików i kontrola czasu pracy kontrola zamówień i inwentaryzacji wykonanych przez sklepy realizowanie założonych planów sprzedaży kontrola...

Dodane: dzisiaj

Video Content Moderator with Slovenian

Firma: Cognizant Technology Solutions Poland Sp z o o
Lokalizacja: Kraków

Shift: 8/7 WORK FROM THE OFFICE* Are you a fan of vlogging or constantly looking for videos to help solve your challenges? Do you want to learn more about social media regulation, online free speech, internal controls or maybe even learn about EU...

Dodane: dzisiaj