Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1436
OBOWIĄZKI:
obsługa administracyjna przedsiębiorstwa, prowadzenie bazy elektronicznegosystemu obiegu dokumentów, archiwizacja, systematyzacja i sprawozdawczość danych, kontakt z właściwymi urzędami i organami państwowymi, wypełnianie zgłoszeń na platformach delegowania pracowników na terenie Francji, Niemiec, Austrii i Holandii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, biegła obsługa programu Abona, Optima, MS Office, umiejętność wypełnaina dokumentów na platformach delegowania pracowników na terenie Francji, Niemiec, Austrii i Holandii, skrupulatność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, obsługa komputerowych programów biurowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie