Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1509
OBOWIĄZKI:
Wg programu stażu um 19/2021/FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa podstawowych programów biurowych
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, kierunek: administracja, zarządzanie, ekonomia, marketing, obsługa sprzętu biurowego; osoba lubiąca kontakt z ludźmi oraz zorganizowana

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie