Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/24/0839
OBOWIĄZKI:
organizacja i przygotowanie dokumentów potrzebnych do realizacji wyjazdowych/edukacyjnych spotkań integracyjnych dla seniorów z miejscowości Miedziana Góra
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 268,75 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce



PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik biurowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Telefoniczna obsługa klienta, obsługa sprzętów biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 godzin/miesiąc. Wymagania konieczne:...

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Serwisant

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
Lokalizacja: Myślenice

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon

Dodane: dzisiaj

Serwisant

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
Lokalizacja: Olkusz

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon

Dodane: dzisiaj