Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2328
OBOWIĄZKI:
40/2024/EFS+2
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: dobra obsługa komputera
Uprawnienia: podstawowa znajomość Word i Excel


Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe.

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik biurowy

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Kraków

1. Zapoznanie z obowiązującym regulaminem pracy lub innymi dokumentami obowiązującymi w miejscu odbywania stażu.2. Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.3. Zapoznanie z zakresem zadań do...

Dodane: 2024-04-30


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Inżynier Sprzedaży – ICT/IT

Firma: Orange Polska S.A.
Lokalizacja: Kraków

Budowanie, oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT dla Klientów Biznesowych Tworzenie i dobór rozwiązań dla Klientów w zakresie sprzętu IT (presales) Realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności...

Dodane: wczoraj

Pracownik inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Bakteriologii, Ekologii Drobnoustrojów i Parazytologii

Firma: Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum
Lokalizacja: Kraków

Wymagane kwalifikacje: posiadanie tytułu magistra lub magistra inż w dziedzinie biologii, biotechnologii, analityki medycznej lub pokrewnych; posiadanie umiejętności w zakresie podstawowych technik pracy mikrobiologii laboratoryjnej (prowadzenie...

Dodane: wczoraj