Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2303
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie biura, kontakty z klientamy, zakupy, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestrów, sporządzania pism, kontrola nad korespodencją przychodzącą wychodzącą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność, sumienność , punktualność , chęć do pracy
Uprawnienia: dyspozycyjność (możliwość wyjazdów służbowych)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie