Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0157
OBOWIĄZKI:
Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej, wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego, przygotowywanie sprawozdań, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją finansową, obsługa urządzeń biurowych, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagane wykształcenie minimum średnie, obsługa urządzeń biurowych, znajomość MS Office, mile widziana znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego lub angielskiego.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni