Pracownik biurowy w zespole funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy w zespole funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1708
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Excel
Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kontroler magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Niepołomice

Codzienna kontrola stanów magazynowych i załadunków; Prowadzenie dokumentacji w systemie SAP; Wykonywanie analiz i sporządzanie raportów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Uprawnienia: umiejętności manualne...

Dodane: 2021-06-19


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior Full Stack Developer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Develops, codes, tests and debugs new moderately complex software solutions or enhancements to existing software in a maintenance capacity. Works with technical staff (Domain Experts) to understand problems with software and resolve them. Daily...

Dodane: dzisiaj

Video Content Analyst with Finnish

Firma: COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O
Lokalizacja: Kraków

Do you love social media? Are you a fan of vlogging or constantly looking to videos to help solve your challenges? If the answer is yes, then you must start your career with a global company working as a Video Content Analyst for the world’s best...

Dodane: dzisiaj