Pracownik administracyjno - biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1932
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta, przyjmowanie zamówień od klientów, wystawianie faktur, prace administracyjno-biurowe, nadzór nad dokumentami firmowymi oraz odpowiednie ich zabezpieczenie, obsługa urządzeń firmowych.---Praca w godz. 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: administracja, księgowość
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość MsOffice

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe administracja, księgowość, mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość pracy biurowej i obsługa urządzeń biurowych, komunikatywność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie