Portier

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Portier
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0315
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie bazy, prace porządkowe, ogrodnicze. Dozór nad budynkiem. Praca 30-40 godzin tygodniowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, doświadczenie zawodowe mile widziane. Umiejętności: dyscyplina, kultura osobista, chęć do pracy w weekendy, święta, noce. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie