Pomocnik ustawiacza maszyn wtryskowych

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/24/0256
OBOWIĄZKI:
- montaż i demontaż form wtryskowych, - ustawianie procesu wtrysku i nadzór nad jego poprawnym przebiegiem, - korygowanie parametrów procesu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, - czyszczenie i konserwacja form wtryskowych, dokonywanie zapisów, w ramach wykonywanych obowiązków, - dokonywanie wpisów w karcie formy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, umiejętność praktycznej obsługi wtryskarek, umiejętność interpretacji danych procesu wtrysku, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe, możliwość odbycia szkoleń, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach