Pomocnik Spawacza

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Praca w terenie przy konserwacji sieci kolejowych i tramwajowych,
  • Naprawa usterek,
  • Asystowanie zawodowym spawaczom,
  • Montaż i prace budowlane,
  • Kontrola jakości spawów,
  • Monitorowanie i zgłaszanie problemów technicznych sprzętu,
  • Współdziałanie z operatorami ciężkich maszyn i zespołem.
Wymagania:
  • Chęć do pracy - doświadczenie nie jest wymagane,
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Prawo jazdy B,
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Chęć do nauki i pracy zespołowej.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pełnopłatne nadgodziny i delegacje.