Pomocnik montera

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/6093
OBOWIĄZKI:
Montaż szaf teleinformatycznych, przygotowywanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu, sprawdzanie stanu towaru potrzebnego do montażu, przyjmowanie, wydawanie i ewidencjowanie towarów magazynowych, kompletacja zamówień dla Klientów, obsługa urządzeń magazynowych (w tym wózków widłowych jeśli posiadasz uprawnienia), sprawdzanie stanów magazynowych, systematyczna inwentaryzacja elementów składowych szaf teleinformatycznych, zgłaszanie zapotrzebowania na elementy liderowi zmiany.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 godzin/tydzień.Praca na terenie Całego Kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie