Pomocnik mechanika

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1395
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie drobnych napraw mechanicznych i lakierniczych-przygotowanie samochodów do naprawy-pomoc i asysta w naprawach przeprowadzanych przez majstra
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Znajomość podstaw mechaniki samochodowej, znajomość podstaw lakiernictwa samochodowego, znajomość podstaw elektroniki samochodowej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie