Pomocnik elektryka

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/24/0536
OBOWIĄZKI:
prace przygotowawcze do wykonywania linii energetycznych, napowietrznych i kablowych, prace pomocnicze przy wciąganiu kabli
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Uprawnienia energetyczne G – 1 i G – II . Usługa z opłaconymi egzaminami UDT: f – gazy oraz pompy ciepła.

Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane lub osoba do przyuczenia, szkolenia zapewnia pracodawca

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach