Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0239
OBOWIĄZKI:
konserwacja terenów zielonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

stawka godzinowa + premia uznaniowa, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Lokalizacja: Olkusz

zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Dodane: 2024-04-22


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kierownik Punktów Handlowo-Usługowych

Firma: Minit Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

OPIS STANOWISKA: nadzór nad działalnością podległych sklepów i pracowników przygotowywanie grafików i kontrola czasu pracy kontrola zamówień i inwentaryzacji wykonanych przez sklepy realizowanie założonych planów sprzedaży kontrola...

Dodane: dzisiaj

Lekarz Medycyny rodzinnej

Firma: Medicover Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz...

Dodane: dzisiaj