Pomocnicze roboty na budowie, sprzątanie terenu budowy, przenoszenie zbrojeń

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3169
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy wykonywaniu szalowań i rusztowań, pomoc przy wylewaniu i rozpościeraniu betonu i zaprawy murarskiej. Praca na terenie Krakowa oraz całej Polski, umowa zlecenie, 35 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętności: montaż i demontaż szalunków budowlanych, montaż zbrojeń, prace porządkowe

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie