Pomoc sprzątająca, opieka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc sprzątająca, opieka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0588
OBOWIĄZKI:
Zakupy, sprzątanie, prowadzenie domu, biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: sprzątanie w różnych obiektach

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Konsultant sprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska

Sprzedaż telefonów komórkowych i usług w sieci play. Praca na jedną zmianę w godz. 9:00-17:00. Kontakt z pracodawcą: osobisty, telefoniczny: 531 436 528, CV przesłać na adres e-mail: grzegorz.purzynski@partner360circus.pl. Wymagania...

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

IT Analyst / Senior IT Analyst with French & English

Firma: HCL Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Tasks: As an IT Helpdesk Analyst with HCL Technologies , you will perform a support role for the French-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will be...

Dodane: dzisiaj

IT Analyst with Russian & English

Firma: HCL Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Tasks: As an IT Helpdesk Analyst with HCL Technologies , you will perform a support role for the Russian-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will...

Dodane: dzisiaj