Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/21/0315
OBOWIĄZKI:
pomoc na kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych


Wymagania inne:

oferta pracy skierowana dla osób do 30 r.ż

Miejsce pracy:

Niepołomice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Wieliczka

pomoc w przygotowaniu śniadań Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

Dodane: 2021-04-22


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Junior Database Administrator

Firma: BENHAUER Sp. z o.o. Sp.K.
Lokalizacja: Kraków

Czego wymagamy: około 1 roku doświadczenia w administracji bazami danych MySQL i PostgreSQL, umiejętności pisania optymalnych zapytań SQL, podstawowej znajomości systemu Linux. Do Twoich obowiązków będzie należało: administracja i...

Dodane: dzisiaj

Menadżer Grupy Agentów

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Lokalizacja: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki? Zarządzanie zespołem Agentów Ubezpieczeniowych Realizacja ustalonych planów sprzedażowych Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów Organizacja i rozwój sieci sprzedaży, budowanie...

Dodane: dzisiaj