Pomoc kuchenna

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2024-04-19/0949
OBOWIĄZKI:
Obróbka warzyw /mycie,obieranie/rozdrabnianie warzyw i innych surowców,przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki,wydawanie posiłków,sprzatanie i utrzymanie porządku w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego