Pomoc kuchenna

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2201
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowaniu potraw, obróbka warzyw i mięs, utrzymanie czystości na kuchni, zmywanie naczyń. Umowa zlecenie, liczba godzin miesięcznie od 160
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Dbałość o szczegóły


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pomoc kuchenna

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Pomoc na kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Dodane: 2024-05-04


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Junior IT Project Manager

Firma: Nowy Styl
Lokalizacja: Kraków

Twój zakres obowiązków: Wsparcie w prowadzeniu Portfela Projektów IT dla całej organizacji (w Polsce i departamentach zagranicznych) Udział w przekrojowych projektach IT w ich pełnym cyklu życia: od inicjacji do wdrożenia Przeprowadzanie...

Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. konfiguratora sprzedaży samochodów

Firma: ManpowerGroup
Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków: Optymalizacja struktury kodów sprzedażowych oraz tworzenie nowych możliwości konfiguracyjnych w celu zwiększenia sprzedaży Praca nad zestawem reguł w modelu konfiguracyjnym w celu zoptymalizowania wizualizacji Stałe...

Dodane: dzisiaj