Pomoc kuchenna w kuchni azjatyckiej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc kuchenna w kuchni azjatyckiej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/7782
OBOWIĄZKI:
Dbanie o czystość na stanowisku pracy, pomoc kucharzowi w przygotowywaniu składników do potraw, zmywanie naczyń, wykonywanie innych zadań zleconych przez kucharza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Planning Specialist

Firma: Genpact PL
Lokalizacja: Kraków

Responsibilities Maintaining capacity plans, production schedules and/or finite schedules to ensure the efficient delivery of inventory, service and cost objectives. Provides supply planning expertise to the commercialization of new products or...

Dodane: dzisiaj

Junior Software Developer

Firma: FDM Grupa Polska sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

About the role FDM will provide you with the necessary training to gain the skills needed for this role. We welcome applicants from all degree backgrounds. All you need is your drive and passion for building an exciting and dynamic career in the...

Dodane: dzisiaj