Pakowacz ręczny

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2021-11-08/3225
OBOWIĄZKI:
Konfekcjonowanie kosmetyków, praca na produkcji kosmetyków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

manualność, dokładność

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego



POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Inspektor

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu
Lokalizacja: Olkusz

Warunki pracy Praca jednozmianowa wykonywana w podstawowym systemie czasu pracy. Praca biurowa przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, przy oświetleniu naturalnym i sztucznym, w wymuszonej pozycji ciała - pozycja...

Dodane: wczoraj

Spawacz (m/k)

Firma: Trenkwalder
Lokalizacja: Olkusz

spawanie i naprawa konstrukcji w hali produkcyjnej. uprawnienia MAG 135, doświadczenie w spawaniu - mile widziane, odpowiedzialność w procesie wykonywanych obowiązków,

Dodane: wczoraj