Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/0732
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i pakowanie wędlin zgodnie z wymaganiami i standardami firmy. Etykietowanie opakowań z wędlinami i umieszczanie ich na paletach. Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz zachowanie przestrzegania standardów BHP. Sortowanie i segregowanie towarów na magazynie. Praca z narzędziami pakującymi, takimi jak taśmy klejące i folie stretch.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego mile widziana w celu komunikacji z załogą, praca w środowisku międzynarodowym

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce