Osoba sprzątająca halę sportową

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Osoba sprzątająca halę sportową
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-01-27/0168
OBOWIĄZKI:
sprzatanie hali sportowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

sumienność ,dokładność,odpowiedzialność, sprzątanie maszyną sprzątającą,godziny pracy od 14.00-18.00 lub 15.00-19.00/do uzgodnienia/możliwość przedłużenia umowy o pracę

Miejsce pracy:

Skawina


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego



PODOBNE OGŁOSZENIA

Cukiernik

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Wypieki cukiernicze. Umowa zlecenie 100 godzin miesięcznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Kwalifikacje - Produkcja wyrobów cukierniczych

Dodane: 2021-03-04

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Skawina Bochnia Gorlice Zakopane

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Process Improvement Intern

Firma: SSW Pragmatic Solutions
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Projektowanie i budowa aplikacji opartych na Microsoft Power Platform Projektowanie i budowa automatyzacji w Power Automate Uczestnictwo w analizach biznesowych Utrzymanie i wsparcie użytkowników w Microsoft Dynamics 365 for Sales Budowa...

Dodane: wczoraj

Specjalista ds. Wsparcia Realizacji

Firma: Sunday Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji dotyczącej zgłoszenia mikroinstalacji Uzupełnianie dokumentacji powykonawczej Telefoniczna obsługa klienta Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą Współpraca z pozostałymi...

Dodane: wczoraj