Opiekunka w żłobku

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Opiekunka w żłobku
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1784
OBOWIĄZKI:
Opiekunka w żłobku na zastępstwo około 2 tygodznie, 1 miesiąc.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: kwalifikacje do pracy opiekuna w żłobku
Uprawnienia: Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Korektor tekstów angielskich

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Korekta tekstów angielskich pod względem gramatycznym i interpunkcyjnym. Kontrola jakości tekstów. Tworzenie ERRAT. Umowa zlecenie, 20 godzin tygodniowo Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w...

Dodane: 2021-04-10

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Programista .NET

Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków

Dla naszego klienta, będącego właścicielem ogólnopolskiej sieci hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET Dołączając do zespołu będziesz miał okazję pracować z doświadczonymi...

Dodane: wczoraj

Senior Software Engineer

Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga instytucjom takim jak straż pożarna,...

Dodane: wczoraj